Агентство ІРНА повідомило про поранення ватажка ІД і загибель трьох його заступників

аль-БагдадіАвіаудар іракських ВПС по автоколоні з ватажком «Ісламської держави» (ІД) аль-Багдаді (аль-Багдаді) приніс результат, стверджує іранське інформаційне агентство ІРНА. У результаті бомбардування вбито три його заступники: аль-Шишані, аль-Сурі і аль-Карбулі. Сам ватажок угруповання поранений.

Аль-Шишані відповідав у структурі ІД за пропаганду, а аль-Карбулі вважався одним із кращих командирів терористичних груп, передає агентство з посиланням на інформоване джерело. За його словами, наліт іракської авіації був здійснений тільки після надходження інформації про колону ватажка бойовиків.

11 жовтня іракські військові заявили, що нанесли авіаудар по автоколоні, в якій в місто Кербела (Karabla) їхав аль-Багдаді. Іракське місто Кербела розташоване недалеко від кордону з Сирією в провінції Анбар і вважається одним з оплотів «Ісламської держави».

У на початку 2015 року Прем’єр-Міністр Іраку Хайдер Аль-Абаді заявив газеті Аль-Хайят, що Аль-Багдаді був поранений в результаті авіанальоту на розташоване на північному заході Країни місто Ель-Каїм (поряд з сирійським кордоном). Той факт, що ватажок ІД залишився живий, глава уряду назвав дивом.

Абу Бакр аль Багдади – Кто он? Разоблачение ИГИЛ! – відеосюжет

Вважається, що аль-Багдаді народився в 1971 році в Самаррі (Ірак). Він зібрав бойовиків з усього світу, натхнених його військовими успіхами і планами перекроїти карту Близького Сходу з метою створення халіфату (проголошений в червні 2014 року). За його голову США обіцяють 10 мільйонів доларів.