Apple втратила права на свій найвідоміший слоган

Apple поступилася правами на фірмовий слоган Think Different («Думай інакше»). Про це повідомляє видання iMore.

Європейський суд загальної юрисдикції залишив без задоволення скаргу Apple на рішення Відомства інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO). Раніше EUIPO позбавив американського виробника техніки права на один із найвідоміших його слоганів Think Different. У повідомленні йдеться, що Apple втратила права на нього через те, що довго не використала.

Право на використання слогану отримав швейцарський виробник годинника Swatch. У 2016 році юристи компанії зажадали позбавити Apple відповідного права через те, що американський IT-гігант не використовує його протягом п’яти років.

Apple володіла правами на слоган у Європі через заявки, подані в 1997, 1998 та 2005 роках. У суді зазначили, що аргументи представників компанії щодо того, що фраза Think Different використовується у рекламних кампаніях, не є переконливими. За словами представників суду, востаннє Apple використала слоган понад десять років тому.

Слоган Think Different з’явився у рекламних кампаніях Apple у 1997 році. У 2002 році компанія перестала використовувати його у своїх матеріалах.

Після анонсу iOS 16 користувачі смартфонів Xiaomi заявили, що Apple скопіювала одну з особливостей телефонів китайського бренду. За їх словами, йдеться про функцію живих шпалер, яка з’явилася в девайсах Xiaomi у 2020 році.