Біллі Айліш розповіла про життя із синдромом Туретта

Американська поп-співачка Біллі Айліш під час інтерв’ю для Netflix розповіла про життя із синдромом Туретта. Її слова наводить видання The Independent.

Виконавиця згадала, що їй діагностували цей розлад у 11 років. Вона зізналася, що в дитинстві її дуже стомлювало наявність тиків, проте потім вона звикла до них.

«Найпоширеніша реакція людей — вони сміються, думаючи, що я намагаюся бути кумедною. І я завжди неймовірно ображаюся на це», – сказала Айліш.

За її словами, багато людей страждають від синдрому Туретта, хоча це не завжди можна зрозуміти збоку. Співачка зазначила, що з такою хворобою стикаються і багато знаменитостей, але не стала називати імена. Сама Айліш заявила, що любить обговорювати цю тему, але водночас бентежиться, коли розмова стосується цього розладу.

Минулого року співачка розповіла про свою рідкісну особливість мозку — синестезію. Вона пояснила глядачам, що через цей нейрологічний феномен мозок мимоволі асоціює все навколо з конкретними кольорами, геометричними фігурами або числами.