Пошук в архіві - 18/09/2009
Сестра Єлизавети II знищила листи принцеси Діани

18/09/2009

Принцеса МаргаретБританський дослідник з'ясував, що молодша сестра королеви Великобританії Єлизавети II, принцеса Маргарет, знищила листи принцеси Діани, звернені до королеви-матері. Про це, як пише The Daily Telegraph, дізнався біограф Вільям Шоукросс (William Shawcross).

Укладач біографії королеви-матері, яка померла у 2002 році, встановив, що нині покійна принцеса Маргарет розповіла одному зі своїх близьких друзів про послання Діани, від яких вона згодом позбавилася через їх зміст. Нібито ці листи видалися Маргарет занадто особистими.

За наявними даними, принцеса Маргарет регулярно...


У Швеції троє дівчат викрали і роздягнули четверту

18/09/2009

Шведські поліцейськіТрьом шведським дівчатам пред'явлені звинувачення у викраданні четвертої, повідомляє видання The Local. За попередніми даними, мотивом злочину стали ревнощі: жертва викрадення зустрічалася з колишнім бойфрендом однієї з викрадачок.

Як пише видання, 17-річна дівчина чекала автобус на зупинці в місті Мальме. Поряд з нею зупинився блакитний "Мерседес", де сиділи троє дівчат: 17, 18 і 19 років. Вони відвезли її на пустир в 20 кілометрах від міста, роздягнули і відібрали у неї гроші та коштовності.

Одна з викрадачок сфотографувала все відбувалося. Після...


 
Страницы: 1Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації