Пошук в архіві - 19/09/2009
Будинок літнього шведа утретє зруйнували летючі колоди

19/09/2009

Будинок 65-річного шведа Ерольда Сігурдссона (Erold Sigurdsson) утретє завалило колодами, які перевозив лісовоз, що проїжджав повз. Про це у п'ятницю, 18 вересня, пише шведська газета The Local.

Ерольд Сігурдссон живе в Лапландії, неподілек від містечка Лікселе (Lycksele), і біля його будинку дорога місцевого значення №353 робить крутий поворот. Водії лісовозів часто їдуть тут на дуже великій швидкості, і у віражі з вантажівок випадають колоди.

Сігурдссон, будинок якого був двічі пошкоджений лісом - наприкінці 80-х і на початку 2000-х - розповідає, що вже вивчив характерний звук...


Каліфорнієць розкидав у парку три тисячі м'ячів для гольфу

19/09/2009

Житель курортного міста Ла-Кінта у Каліфорнії постане перед судом за те, що розкидав в національному парку Джошуа-Трі близько трьох тисяч м'ячів для гольфу, повідомляє у четвер газета The Desert Sun.

57-річний Дуглас Джонс був затриманий в серпні 2009 року на місці злочину. Як розповів представник адміністрації парку, з 2007 року чоловік приїжджав в парк і розкидав м'ячі для гольфу по місцевості. "Видно, там були і тенісні м'ячі", - відзначив прес-секретар.

Джонс також розкидав інформаційні листівки і бланки заяв і розставляв банки з фруктами і овочами уподовж доріг. Це...


Жінок визнали нездатними берегти таємниці довше 48 годин

19/09/2009

Британські дослідники встановили, що жінка в середньому здатна берегти чужі таємниці 47 годин 15 хвилин, пише газета The Daily Telegraph. До таких висновків учені прийшли, опитавши 3000 мешканок Сполученого королівства у віці від 18 до 65 років.

Найчастіше чужі секрети розповідають бойфрендам, чоловікам, кращим подругам або матерям. При цьому дев'ять з десяти опитаних вважають себе абсолютно надійними хранителями секретів, тому що розповідають їх людям з "іншої соціальної групи".

Найчастіше дівчата порушують мовчання при особистому спілкуванні, при телефонній розмові...


 
Страницы: 1Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації