Директор Театру Єрмолової прокоментував скасування спектаклю з Глухівського

Директор Московського драматичного театру імені Єрмолової прокоментував скасування спектаклю «Текст», створеного за однойменним романом Дмитра Глуховського. Про це повідомляє “Газета.Ru”.

Сергій Кузоятов спростував підписання указу про відміну вистави. Він пояснив, що не міг цього зробити, оскільки зараз перебуває у відпустці. «Про те, що виставу “Текст” знято з репертуару, я дізнався сьогодні із преси. Можливо, якесь рішення зараз формується, але мені про нього невідомо. У жодному разі воно офіційно не оформлене», — сказав він.

Раніше Глухівський повідомив, що «Текст» прибрали із репертуару театру. “Вчора ще грали його, а після закінчення зібрали за лаштунками артистів і оголосили їм, що виставу прибирають із репертуару”, – розповів письменник.

Басманний суд Москви ще 13 травня заочно заарештував письменника за статтею дискредитації армії. Щодо Глуховського обрали запобіжний захід у вигляді взяття під варту терміном на два місяці з моменту екстрадиції або затримання на території Росії. Письменнику звинувачують у вчиненні злочину за статтею 280.3 («Публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання Збройних сил Російської Федерації») КК РФ.