Економіст припустив падіння долара до 45 рублів

Головний макроекономіст КК «Інгосстрах-Інвестиції» Антон Прокудін припустився падіння долара до 45 рублів у липні. Про це повідомляють “Известия”.

На його думку, у червні може статися суттєвий відтік із рублевих вкладів у зв’язку з падінням ставок та відходу депозитних грошей на валютний та фондовий ринки. Він наголосив, що це підтримає курс долара. Експерт додав, що з липня ситуація знову стабілізується, і долар знову почне падати.

Прокудін вважає, що американська валюта наступного місяця опуститься до 45-50 рублів, причому рівновага платіжного балансу збережеться в районі 20-30 рублів. Потім, за його словами, відбудеться черговий відскок, який буде ще сильнішим за травневий — плюс 20 відсотків.

Раніше доцент кафедри державних та муніципальних фінансів РЕУ імені Г. В. Плеханова Діана Степанова повідомила, що наслідком надмірного зміцнення та «роздування» долара може стати криза економік країн, що розвиваються. За словами економіста, у квітні курс долара почав зміцнюватися по відношенню до юаня і валют країн, що розвиваються.