Facebook запустив тестування нових відеофункцій для конкуренції з YouTube

faceb63f341Facebook тестує кілька нововведень у сфері відео, одне з них — запуск iPhone-додатку окремої стрічки, де зібрані тільки ролики. Про це повідомляє The Verge.

Сторінка функціональності буде нагадувати YouTube: на ній зібрані відео, якими поділилися друзі, і ролики, викладені акаунтами, на які користувач підписаний. Сама вкладка з відеострічкою з’явиться внизу екрану iOS-додатку на місці Messenger.

Крім того, Facebook почав тестувати серед користувачів iPhone і десктопної версії функцію схожих відео. Після перегляду ролика юзерам пропонується прокрутіть екран вниз, щоб подивитися аналогічні кліпи. При цьому серед них також будуть показуватися і рекламні ролики. Android-користувачі зможуть спробувати опцію в найближчі місяці.

Іншим нововведенням стала багатозадачність: при натисканні спеціальної кнопки відео зменшується до маленького боксу, після чого його можна перемістити в кут сторінки, паралельно переглядаючи стрічку новин соцмережі. Аналогічна функція представлена і в мобільному додатку YouTube.

Також компанія експериментує з введенням кнопки «Зберегти» (Save), яка дозволяє відкласти відео для перегляду. Збережені ролики з’являться в новій касеті.

Останнім часом Facebook приділяє особливу увагу розвитку відеонапряму. Так, у вересні соцмережа включила підтримку панорамних відеороликів, які відображають те, що відбувається навколо з декількох кутів. Першим роликом у форматі «360 градусів» став трейлер з «Зоряних воєн».