Клінтон заперечила Макрону через його позицію щодо Росії

Колишня перша леді та екс-держсекретар США Гілларі Клінтон розкритикувала позицію французького лідера Еммануеля Макрона щодо Росії та висловилася проти переговорів із Москвою. Про це пише “Le Point“.

«Коли кажуть, що не треба принижувати Росію, чесно, на мою думку, це вже пройдений етап. Путін уже давно порушив червону лінію», — заперечила Клінтон думці Макрона в ефірі радіо France Culture. На її думку, президент Росії вважає себе “Петром Великим”, який вів “нескінченну війну проти Швеції, країн Прибалтики, Скандинавії та країн Півночі протягом 20 років”.

Клінтон закликала світ прислухатися до думки лідерів країн Прибалтики та Польщі, які “можливо набагато ясніше бачать, хто такий Путін насправді і які у нього цілі”. Вона також вважає, що зараз не час для діалогу.

Раніше глава МЗС Чехії Ян Ліпавський розкритикував підхід президента Франції Еммануеля Макрона щодо Росії. На його думку, французький лідер не розумів суть проблеми, коли казав, що Росію не можна принижувати.

3 червня президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Росію не можна принижувати. Свої слова він пояснив тим, що у майбутньому країнам доведеться співпрацювати із Москвою. “Коли одного разу військові дії припиняться, ми зможемо прокласти шлях до виходу з кризи за допомогою дипломатії”, – сказав він.