Музична премія «Греммі» видаватиме приз за найкращий саундтрек до ігор

Музична премія “Греммі” запровадила п’ять нових номінацій. Про це повідомляється на офіційному сайті заходу.

Тепер Національна академія мистецтва та науки звукозапису видаватиме приз за найкращий саундтрек до ігор. Крім того, з’явилися категорії «Найкращий автор пісень», «Найкращий альбом у жанрі spoken word», «Найкращий виступ у жанрі альтернатива» та «Найкращий виступ у жанрі американа». У 2023 році також вручатиметься спеціальна нагорода «Найкраща пісня для соціальних змін».

64-а церемонія вручення музичної премії «Греммі» відбулася у Лас-Вегасі, її результати стали відомі 4 квітня. У категорії «Найкращий новий виконавець» перемогла американська співачка Олівія Родріго. Її пісня Drivers License, яку співачка виконала на початку церемонії, також була визнана найкращою поп-композицією.

Премію як найкращий поп-альбом отримав Love for Sale Леді Гага та Тоні Беннетта. Найкращим танцювальним/електронним записом визнали Alive Rüfüs Du Sol, найкращим танцювальним/електронним альбомом – Subconsciously Black Coffee. У номінації найкраще рок-виконання переміг трек Making A Fire гурту Foo Fighters, у найкращій рок-композиції — Waiting On A War тієї ж групи, а у кращому рок-альбомі — їх Medicine At Midnight.