Названа вартість рімейку The Last of Us у Росії

The Last of Us для PlayStation 5 коштуватимуть 5499 рублів у Росії

У російському магазині PlayStation Store відкрили попереднє замовлення на ремейк гри The Last of Us. Про це повідомляє видання DTF.

Як відзначають автори ігрового медіа, тайтл став доступним для замовлення в 2:00 за московським часом. Гра з’явилася навіть у російській версії PS Store — незважаючи на те, що на початку березня Sony оголосила про зупинення роботи ресурсу в Росії. Гра можна знайти, скориставшись пошуком на сайті.

Уточнюється, що гра доступна у двох фізичних та двох цифрових виданнях, названі їхні ціни. Вартість стандартної версії складе 5499 рублів, розширеною – 6199 рублів. В останню увійдуть кілька ігрових бонусів – наприклад, різне екіпірування та оформлення для зброї. У США виданні коштують 70 та 80 доларів відповідно.

Оновлена ​​The Last of Us з’явиться на PlayStation 5 2 вересня, пізніше гра вийде на ПК. Разом зі стартом попереднього замовлення Sony показала кілька відео та скріншотів, на яких продемонструвала відмінності між класичною та оновленою версіями.

Оригінальна The Last of Us вийшла на PlayStation 3 у 2013 році. Тайтл був створений студією Naughty Dog та виданий Sony Computer Entertainment.

Про те, що Sony перевипустить класичний ексклюзив для PS5, на початку року розповідав відомий інсайдер Том Хендерсон. Фахівець точно передбачив, що The Last of Us вийде у другій половині року.