На Олімпіаді-2012 спортсменам замість букетів даруватимуть квіти в горщиках

17/11/2008

Організатори літньої Олімпіади 2012 року, яка пройде в Лондоні, заявили про те, що спортсменам, що беруть участь в Іграх, як сувенір вручатимуться квіти в горщиках. Також для них буде організована доставка піци і суші, про що детальніше можна дізнатися на сайті http://hrum.com.ua/.

Рішення оргкомітету лондонської Олімпіади про заміну традиційних букетів із зрізаних квітів на композиції з рослин в горщиках, які даруватимуть медалістам Ігор і представникам олімпійських делегацій, озвучила міністр культури Великобританії Теса Джоуелл, що займається підготовкою до змагань 2012 року.

Так, вона розповіла, що олімпійські сувенірні композиції для спортсменів будуть складені з квітів, які вирощує Королівське садівниче суспільство Великобританії. "Кожне літо у Великобританії зростають дуже красиві квіти. Раз у нас є місцеві рослини, то відпадає необхідність імпортувати екзотичні квіти для букетів", - заявила Джоуелл.

За словами експерта Королівського садівничого товариства, єдиною проблемою для організаторів Ігор-2012 поки є те, що вони не можуть вирішити, в якому саме вигляді підносити олімпійцям рослини в горщиках. Проте як пише видання, всі деталі щодо квіткових сувенірів будуть улагоджені до 2012 року.
 

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації