Американський лайнер зробив аварійну посадку через пролиту каву

06/01/2011

Boeing-777 авіакомпанії United AirlinesАвіалайнер американської авіакомпанії United Airlines, що виходив з Чікаго до Франкфурту, був вимушений зробити аварійну посадку через поломку в комунікаційному устаткуванні. Про це з посиланням на транспортне управління канадського уряду (Transport Canada) повідомляє Associated Press.

За даними агентства, причиною неполадки на борту Boeing-777 стала кава, яку один з пілотів випадково пролив на приладову панель. В результаті короткого замикання прилади лайнера довільно спрацювали, почавши відправляти сигнал про викрадення повітряного судна.

Інцидент відбувся в той час, як літак пролітав над територією Канади. Одержавши сигнал, місцеві військові зв'язалися з диспетчерами United Airlines, які змалювали їм ситуацію. Тим часом рішення про екстрену посадку ухвалили самі пілоти, які визнали небезпечним продовження польоту з несправною апаратурою зв'язку.

Після посадки в аеропорту Торонто Пірсон, 241 пасажира і 14 членів екіпажа лайнера відвезли назад в Чікаго, звідки вони повинні продовжити політ до Німеччини.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації