Учені обчислили залежність зарплати від розміру талії

13/03/2011

Струнка фігураСоціологи із США прийшли до висновку, що розмір зарплати пов'язаний вагою людини. При цьому у чоловіків залежність стрункості від зарплати інша, ніж у жінок.

Американські соціологи провели дослідження, в якому взяли участь десятки менеджерів компаній. В результаті учені прийшли до висновку, що стрункість фігури і розмір зарплати пов'язані між собою.

При цьому, за даними дослідження, повніші чоловіки одержують більше від своїх струнких колег, а жінки - напаки, менше.

Учені навіть підрахували, в скільки обходяться зайві 12 кілограмів у жінок: повніші співробітниці одержують на 13,847 тисячі доларів менше за своїх колег. В той же час ті, хто виділяється стрункістю на ті ж 12 кілограмів і більше, матимуть дохід на 15,572 тисячі доларів в рік більше.

У чоловіків-менеджерів ситуація відрізняється: за результатами дослідження працівник американської компанії заробляє більше, якщо трохи повніший за своїх колег. А худіші співробітники одержують на 8,437 тисячі доларів в рік менше.

В той же час, відзначають учені, в цьому питанні головне – не перестаратися. При досягненні надмірної повноти або навіть ожиріння зарплата починає миттєво падати.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації