Домогосподарки хворіють частіше від бізнес-леді

01/04/2011

ДомогосподаркаМедики з Австралії і Нової Зеландії прийшли до висновку, що жінки, які хочуть якомога довше залишатися здоровими і молодими, повинні продовжувати працювати аж доти, поки у них на це залишатимуться сили. Навпаки, тривалий період проведення часу удома негативно позначається на стані дівочого здоров'я. Так, до основних чинників ризику можна віднести тривалу хворобу (після якої зазвичай відбувається довге відновлення) або нездатність жінки знайти відповідну роботу.

На думку експертів, такі результати пов'язані з тим, що робота дає жінкам певний життєвий сенс, якусь мету, до якої вони повинні прагнути. У свою чергу, відчуття власної значущості і компетентності має важливе значення для збереження їх фізичного і психічного благополуччя. Прийнято вважати, що кар'єра має пріоритетне значення найчастіше для чоловіків, проте все більша кількість сучасних представниць прекрасної статі також ставлять свою професійну діяльність на перше місце. Таким чином нинішня ситуація дещо змінює співвідношення понять семья и женщина.

Тривале безробіття, до того ж, змушує жінок відчувати себе в якійсь соціальній ізоляції – унаслідок браку спілкування з колегами. Ціі обставини дещо згладжуються в тому випадку, якщо у пані є дитина, вихованням якої вона може займатися. В той же час, далеко не всі жінки розцінюють турботу про сім'ю і дітей як еквівалентну заміну успіхам у кар'єрі. Проте, їм в цьому відношенні все ж таки дещо легше, ніж представникам сильної статі, орієнтованим виключно на кар'єру.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації