В Орегоні дівчину змило хвилею в морі під час заручин

06/12/2008

Альфорке і Неппер22-річну філіпінку Ліфіл Альфорке змило хвилею в морі під час заручин. Нещасний випадок відбувся на пляжі в окрузі Неськоуїн в штаті Орегон, куди Альфорке приїхала на запрошення свого коханого, 45-річного американця Скотта Неппера. Він покликав дівчину на прогулянку по побережжю, де збирався запропонувати їй стати його дружиною. Опісля цього американець планував запропонувати їй кайтбординг.

Альфорке і Неппер познайомилися через інтернет в 2005 році. Вона давно збиралася приїхати до Неппера в США. Після того, як дівчина оформила всі необхідні документи, поїздка відбулася. Неппер у свою чергу вибирав місце для заручин і вирішив, що подарує Альфорке обручку під час прогулянки по пляжу.

Неппер розповів, що під час прогулянки берегом море було спокійним і починався відлив. Проте через деякий час над водою піднялася метрова хвиля, яка і змила тендітну Альфорке - вага дівчини – близько 42 кілограмів.

За словами Неппера, якого також накрило хвилею, дівчину віднесло майже на 950 метрів від берега. Рятувальна група, яку викликали працівники пляжу, приїхали через декілька хвилин. Проте знайти дівчину так і не вдалося.

Ведення рятувальної операції було відкладене через туман, що з'явився над водою. Повідомляється, що пошуки зниклої дівчини поновляться в понеділок, 8 грудня.

25-річна сестра зниклої коханої Неппера, Нова Альфорке, заявила, що навіть в тому випадку, якщо її сестра загинула, сім'я хотіла б, щоб рятувальники знайшли тіло Ліфіл. "Ми хотіли б поховати її удома, на Філіппінах", - відзначила сестра зниклої дівчини.

 

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації