Білорусь продасть Росії низку великих підприємств

15/07/2011

БілтрансгазБілорусь веде переговори про можливість продажу Росії акцій цілої низки великих підприємств. Про це в Москві повідомив журналістів прем'єр-міністр Білорусі Михайло М'ясникович. В той же час він відзначив, що ці переговори могли б йти динамічніше.
 
 
Михайло М'ясникович повідомив, що Білорусь обговорює продаж акцій "Гродноазота" російським компаніям "Роснефть" і "Сибур", "Нафтана" - компанії "Лукойл", "Белтрансгаза" - "Газпрому", Мозирського НПЗ - "Роснефті", МАЗу - "Російським машинам" і "Ростехнологіям", частини акцій "Інтеграла" - "Ростехнологіям". Також білоруська влада має намір продати частину акцій компанії МТС.
 
Глава білоруського уряду повідомив, що російські бізнес-структури "Російські машини" і "Ростехнології" можуть купить бизнес в автомобільній промисловості Білорусії. Водночас прем'єр-міністр відзначив, що ефективність переговорів про приватизацію МАЗу залежить від російських компаній. За його словами, вони затягнулися через достатньо тривалий пошук компанії, яка могла б здійснити оцінку активів МАЗу.
 
Кажучи про продаж акцій "Білорускалію" і можливу співпрацю у зв'язку з цим з "Уралкалієм", білоруський прем'єр заявив, що російська компанія поки що не сформулювала чітких пропозицій з цього питання. "Я не знаю, можливо, вони не хочуть", - підкреслив він.
 
Михайло М'ясникович також заявив, що переговори з продажу акцій "Білтрансгазу" не пов'язані з переговорами за цінами на природний газ. "Ми маємо це на увазі, проте безпосередньо це не пов'язано", - сказав він.
 
Разом з тим, за його словами, обидва ці питання 12 липня обговорювалися з російським прем'єром Володимиром Путіним. "Ці питання обговорювалися, були дані додаткові доручення. Я думаю, що це буде розумний компроміс", - відзначив глава білоруського уряду.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації