В Ізраїлі заявили про обмеження медичного туризму

19/07/2011

Лікування в ІзраїліПредставники Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю заявили про підготовку закону, згідно з яким доходи від лікування іноземців в ізраїльських лікарнях не повинні будуть перевищувати 5% від загального доходу установи.
 
Ухвалення такого закону завдасть выдчутного удару як по ізраїльських клініках, так і по туристах, що їдуть в цю країну за лікуванням.
 
Згідно із статистикою, щорічно в ізраїльських клініках проходять обстеження і лікування від шістнадцяти до тридцяти тисяч іноземних громадян, послуги для яких коштують в середньому на третину дорожче, ніж для ізраїльтян.
 
Лідерами медичного туризму в Ізраїлі вважаються клініки «Шиба», «Хадаса», «Асута», «Іхілов», «Рамбам», «Бейлінсон». Кожна з цих клінік заробляє близько 30 мільйонів шекелів на рік тільки на іноземцях, тоді як загальний річний дохід всіх ізраїльських клінік, зайнятих у сфері медичного туризму, становить близько трьохсот мільйонів шекелів.
 
Піти на такі радикальні обмеження ізраїльське Мінохоронздоров'я змусила практика багатьох клінік, які вивели надання медичних послуг іноземцям на перший план, деколи діючи в збиток громадянам Ізраїлю. Так, наприклад, для ізраїльтян в таких клініках часто не вистачає ліжко-місць, медикаментів і уваги медсестер і лікарів.
 
З цією ситуацією і вирішило боротися Міністерство охорони здоров'я, змусивши клініки зробити основною статтею свого доходу гроші, виручені з лікування ізраїльтян.
 
Тепер туристам, які прибуватимуть на лечение в Израиле, доведеться не солодко: всі процедури для них відсунули на другу половину дня, вибрати лікуючого лікаря також не вдасться, як і одержати пріоритет при отриманні ліжка в лікарні.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації