Перед посадкою пілот оголосив про брак кваліфікації і розвернув літак

18/12/2008

Аеропорт "Шарль де Голь" у ПарижіЗа декілька хвилин до посадки в паризькому аеропорту Шарль де Голль командир пасажирського лайнера оголосив пасажирам про те, що у нього недостатньо досвіду посадки в тумані літаків цього типу і розвернув лайнер назад, повідомляє The Daily Mail.

Літак виконував рейс із столиці Уельсу Кардіффа до Парижа. За словами пасажирів, виліт був затриманий на три години у зв'язку з сильним туманом. На щастя, до моменту повернення лайнера в аеропорт Кардіффа туман вже розсіявся і посадка пройшла успішно.

Як пояснили в прес-службі авіакомпанії, командир екіпажа є досвідченим льотчиком з більш ніж 30-річним стажем. Проте на цей тип літака його перевели порівняно недавно і програма перепідготовки, яка включає вправи із посадки літака в умовах поганої видимості, ним не була ще закінчена.

У умовах, що склалися, "компанія на сто відсотків підтримує" дії пілота, який вирішив не піддавати ризику життя 80 пасажирів літака.

Представник цивільної авіаційної влади також підтримавдії командира повітряного судна і додав, що якби пілот зробив спробу посадки, то його чекало б розслідування або навіть кримінальне переслідування.

За словами незалежного експерта Симона Джілля, єдина помилка пілота полягала в тому, що він привселюдно оголосив про свою низьку кваліфікацію, якби він послався на високу небезпеку посадки в щільному тумані для життя пасажирів, ніхто б не заперечував і скандалу вдалося б уникнути.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації