Кіноіндустрія переживе кризу краще за інших

18/12/2008

Кінематограф справиться з проблемами, що виникли в епоху глобальної фінансової кризи краще за інші рекреаційні галузі. Єдиною обов'язковою умовою є наявність дійсно хороших фільмів. Такий висновок міститься в щорічному звіті компанії Screen Digest, присвяченому перспективам кіноринку в 2009 році.|

На думку аналітиків, відвідини кінотеатрів є однією з найдешевших форм розваги і відпочинку в європейських країнах і США, і їх громадяни не стануть економити на цьому, вважає за краще скоротити інші витрати, наприклад, на подорожі.

Упевненість дослідників посилює статистика з найбільших європейських ринків. Так, не дивлячись на кризу, касові збори у Великобританії збільшилися в 2008 році на п'ять відсотків, а у Франції на чотири відсотки виросли продажі квитків.

Головною проблемою аналітики вважають перехід на цифрову проекцію і відповідне переобладнання кінотеатрів. Загальна вартість робіт для 110 тисяч екранів по всьому світу оцінюється у вісім мільярдів доларів, а в умовах фінансової кризи знайти такі засоби буде украй складно.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації