У Грузії відкрилося пряме авіасполучення між Батумі і Одесою

17/08/2011

АвіаперельотиКомпанія "Аїрзена - Грузинські авіалінії" почала здійснювати прямі польоти з Батумі до Одеси і назад. Перший рейс в українське місто літак авіакомпанії вже здійснив. Скористалися першим рейсом без пересадки близько 30 пасажирів. Нововведення пов'язане із збільшенням в літній сезон потоку туристів з обох боків.
 
Компанія "Аїрзена" планує здійснювати ці рейси раз на тиждень, по вівторках. Ціна квитка становитьє 160 євро в один кінець і 280 євро - в обидва. "Ми вже привезли в Батумі велику туристів. Сподіваємося, з відкриттям прямого рейсу Батумі - Одеса - Батумі кількість іноземних гостей набагато збільшиться. "Аїрзена" здійснює прямі рейси до Харкова, а з 22 липня - і до Донецька", - повідомив PR-менеджер компанії Ніно Гіоргобіані.
 
Як відзначив зі свого боку генеральний консул Грузії в Одесі Зураб Квачадзе, "скоро планується підписання договору, на основі якого Батумі і Одеса стануть містами-побратимами", що посприяє подальшому розвитку туристичних і ділових відносин.
 
"Я приїхав до Грузії вперше, на канікули, дуже добре відпочив і зараз лечу назад, додому до Одеси", - розповідає 12-річний Валерій Кучук. Валерій підкреслив, що прямий рейс - комфорт для пасажирів, не потрібно робити пересадки - "сів на літак - і з Батумі приїхав прямо до Одеси". Також купувати авиабилеты, Одесса - Батумі значо зручніше, ніж купувати кілька квитків на авіаперельоти з пересадками, як було раніше.
 
"Я часто літаю до Грузії, у нас там багато друзів. Тому вітаю відкриття прямого рейсу", - відзначила пасажир першого літака на Одесу Ірина Зайкова.
 
Нагадаємо, що недавно пряме повітряне повідомлення поновилося між Батумі і Москвою. Також тепер літаки "Айрзени" літають за маршрутом Батумі - Тель-Авів - Батумі. Окрім того, компанія почала виконання рейсів по маршруту Батумі - Баку - Батумі.
 
Нагадаємо також, що "Айрзена" і російська авіакомпанія "Сибір" з серпня 2010 року мають дозвіл на виконання прямих чартерних рейсів між Москвою і Тбілісі. Прямі рейси між Росією і Грузією були скасовані в 2006 році після загострення відносин між двома країнами, на деякий час відновлені в 2008 році, потім знов скасовані у серпні 2008 року.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації