Учені знайшли зв'язок між графіком роботи жінки і можливістю зачаття

28/08/2011

Жіноча вагітністьНизка досліджень запевняють, що робота ночами для жінок піднімає шанси на вагітність, а також на народження дитини із зниженою масою, але дослідники запевняють, що якщо ці ефекти й існують, то вони малі.
 
Після вивчення 23 досліджень, в які були залучені тисячі жінок, дослідники під керівництвом Маттео Бонзіні з університету Інсубріа в Італії виявили, що в загальній кількості жінок, які мають нічну роботу, збільшення ймовірності вагітності було не так яскраве виражене, щоб можна було говорити про прямий зв'язок робочого графіка і ймовірності зачаття.
 
Жінки, які мають нічну роботу або змінний графік з чергуванням нічних і денних змін, мають великі шанси одержати дитину з меншою масою, ніж вона повинна б бути по гестаційному віку. Мається на увазі, що при певному взаємозв'язку між терміном вагітності і масою плоду нічні зміни в роботі можуть привести до скорочення маси виношуваної дитини.
 
У теорії нерегулярні робочі години або робочі години, що виходять за межі біологічного графіка, можуть викликати сплеск жіночої репродуктивної функції, що також пояснюється порушенням нормальної гормональної активності. Тако на це сприятливо позначиться, якщо жінка відвідуватиме салон красоты Киев. Останні дослідження в США показують, що медсестри, які працюють за змінним графіком з нічними змінами, частіше мають іррегулярний менструальний період — а це підвищує ймрвірність вагітності.
 
Проте в цілому дослідники говорять, що для чітких висновків інформації поки що мало, і прямий зв'язок між графіком роботи і підвищенням фертильності не такий очевидний, бо не враховуються багато інших чинників, такі як шкідливі звички, структура харчування та інші моменти, які також впливають на цикли менструації.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації