У шотландських лікарнях заборонять носити білі халати

26/12/2008

Уряд Шотландії оголосив про введення нового дресс-коду для медпрацівників і обслуговуючого персоналу медичних установ, що відносяться до державної Національної служби охорони здоров'я (NHS). При цьому в рамках боротьби з внутрішньолікарняними інфекціями планується заборонити носіння білих халатів, повідомляє ВВС.

Нова уніформа для лікарів і медсестер складатиметься з штанів темно-синього кольору і туніки одного з чотирьох відтінків блакитного кольору. Під неї рекомендовано одягати сорочку або блузу з коротким рукавом. У теж час обслуговуючий персонал і технічні працівники медустанов носитимуть аналогічну уніформу зеленого кольору.

Після набуття чинності нових розпоряджень під забороною опиняться не тільки медичні халати, але і весь одяг з довгим рукавом, а також краватки.

Ручки і ножиці заборонять носити в зовнішній нагрудній кишені, а довге волосся зобов'яжуть збирати в хвіст. Також під забороною опиниться носіння медичної уніформи в неробочий час.

Зараз державні клініки країни купують понад 150 різновидів медичного одягу, що має маже 250 забарвлень. Відтепер планується вибрати одного постачальника, який поставлятиме стандартну уніформу, зроблену із зручної тканини з антимікробними властивостями.

Передбачається, що з появою нового дресс-коду медичний персонал стане більш впізнаваним для пацієнтів. Крім того, нововведення дозволить зменшити розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій, а також заощадить грошові кошти, вважають в уряді.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації