Дружина Аршавіна перейнялася

25/10/2011

Марія і ЮліяДружина футболіста Андрія Аршавіна Юлія, а так само модельєр і співачка Марія ЛаскаЛа створять спільну лінію дитячого одягу.
 
Ідея про співпрацю народилася в Лондоні під час ігор КВН, в жюрі яких були Марія і Юлія. Дружина капітана російської збірної з футболу звернула увагу на незвичайні плаття, в яких виступали учасниці британської команди КВН з промовистою назвою "Діти олігархів".
 
Як з'ясувалося, автором цих моделей є Марія ЛаскаЛа.
 
- "Ми з Юлеюй Аршавіною познайомилися близько року тому. Вона знала, що я співачка, але про те, що я ще і дизайнер одягу мови якось не заходило. Вона була дуже здивована, що дівча з команди "Діти олігархів" виступали в моїх платтях.
 
Юлі сподобалися мої роботи, і вона розповіла, що давно виношує ідею створити фірмову форму для вихованців дитячого саду, в який ходять її дітки, але не знала до кого поводитися з цим питанням.
 
- Звичайно, я відразу відгукнулася на її прохання, тим паче, що раніше я ніколи не займалася створенням дитячого одягу, а орієнтувалася на пошив рубашек та створення платтів для більш дрослої аудиторії, але мені завжди був цікавим і цей модний напрям. Я вже зробила декілька ескізів, які Юля представить на розгляд адміністрації дитячого саду. Мені дуже сподобалося робити одяг для малюків, і я запропонувала Юлі зробити спільну колекцію дитячого одягу. Сподіваюся, що зовсім скоро ви зможете оцінити нашу роботу" - розповіла Марія ЛаскаЛа.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації