Людина-павук врятує Обаму під час інавгурації

09/01/2009

Компанія Marvel Comic підготувала до інавгурації обраного президента США Барака Обами комікс, в якому Людина-павук рятує політика від самозванця, повідомляється на сайті видавництва.

За сюжетом Пітер Паркер, альтер его Людини-павука, помічає двійника Обами, коли фотографує церемонію інавгурації. Супергерой вирішує, що "майбутньому президенту знадобиться Спайдермен", і починає діяти. Щоб визначити, який з Обам справжній, герой кидає їм баскетбольний м'яч, відзначає агентство Associated Press. У результаті зло покарано, а президент дякує своєму "партнеру" за допомогу.

Як повідомляється на сайті Marvel Comic, історія спецвипуску написана Зебом Уеллсом (Zeb Wells), а ілюстрації підготували Тодд Наук (Todd Nauck) і Френк Д'Армата (Frank D'Armata). Комікс надійде в продаж 14 січня, за шість днів до справжньої інавгурації.

"Коли ми почули, що обраний президент Обама збирає комікси про Людину-павука, ми зрозуміли, що ці дві історичні фігури повинні зустрітися. Шанувальник Людини-павука, що в'їжджає в Овальний кабінет - така подія повинна бути увічнена на сторінках "Дивовижного Спайдермена", - заявив головний редактор Marvel Comic Джо Кесада (Joe Quesada).

У одному з інтерв'ю Обама розповів, що в дитинстві колекціонував комікси про Людину-павука і Конана-варвара, нагадує АР. Коли обраний президент був сенатором від штату Ілінойс, на його офіційній сторінці була розміщена фотографія на тлі статуї Спайдермена.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації