Німецькі дошкільнята, що втекли з дому, збиралися одружитися в Африці

09/01/2009

Шестирічний Міка і його п'ятирічна подружка Анна-Белл з німецького Ганновера втекли з дому із наміром одружитися в Африці. Вони прихопили з собою семирічну сестру "нареченої", Анну-Олену, яка повинна була виступити як свідок на весіллі. Про це пише The Daily Mail.

Діти втекли з дому вранці 1 січня 2009 року, коли їх батьки міцно спали після новорічних торжеств. Вони доїхали на трамваї до вокзалу і стали чекати потяг в аеропорт. Там вони і привернули увагу охоронців, які викликали поліцію.

Поліцейські розповіли, що для своєї романтичної подорожі діти зібрали три великі чемодани. У них виявилися літній одяг, купальне приладдя, темні окуляри і сендвічи з куркою і сиром.

Двом співробітникам поліції вдалося переконати дітей в тому, що їм буде важко дістатися до Африки без грошей і квитків на літак. За їх словами, юні мандрівники були дуже засмучені тим, що їм не вдасться здійснити поїздку, проте заспокоїлися, коли їх пообіцяли нагодувати сніданком.

Згодом з'ясувалося, що ідея втекти з дому, щоб одружитися, прийшла в голову дітям після того, як Міка розповів дівчаткам про свої канікули в Італії, де було дуже тепло. Після цього вони разом подивилися телепередачу про Африку і дізналися, що там навіть тепліше, ніж в Італії. Відтак дошкільнята почали будувати плани на майбутнє.

У утіху поліцейські провели для дітей екскурсію по дільниці. Повідомляється, що "молодятам" особливо сподобалися камери попереднього ув'язнення.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації