За відсутності фахівців в Естонії можна їхати лікуватися за кордон

06/04/2012

Пацієнт у лікарніХоча Лікарняна каса стверджує, що відсутність необхідного фахівця входить до переліку причин, через які можна відправити хворого лікуватися за кордон, залишається не зрозумілим, чи стосується це пацієнтів звільненого кардіолога Хассо Ууетоа.
 
«У загальному випадку на планове лікування за кордон відправляються ті пацієнти, лікувальну послугу яким в Естонії надати неможливо через складнмй діагноз, супутні захворюванння, відсутність необхідного досвіду лікування, фахівця або апаратури», - зазначається у відповіді Лікарняної каси на поставлене питання.
 
Крім того, надання такої лікувальної послуги має бути пацієнту показано, послуга повинна бути ефективною і результативність лікування повинна бути мінімум 50%. Ці критерії є в Законі про медичне страхування.
 
Людям, які бажають одержати планове лечение за границей цены потрібно з'ясувати наперед, а також слід представити в Лікарняну касу відповідну заяву. Перед цим потрібно звернутися до свого лікуючого лікаря, який скличе консиліум і вирішить, чи показано лікування за кордоном.
 
Відзначимо, що Рейн Кирст, пацієнт недавно звільненого з PERH кардіолога Хассо Ууетоа, клопоче тепер про проведення операції у Фінляндії і хоче, щоб Лікарняна каса лікування сплатила.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації