Зірка «Дома-2» подарувала своєму чоловіку квартиру просто на весіллі

20/06/2012

Весілля Феофілактової і ГусєваНевідомо, чи є весілля Євгенії Феофілактової і Антона Гусєва найшикарнішим зі всіх, які проводилися в рамках реалиті-шоу, але те, що урочистість стала найбільш обговорюваною, ясно, як білий день.
 
Нинішні молодята навіть переплюнули подружню пару фриків-інопланетян - Венгржановського і Токарєву. Вся річ у тому, що в щирість відносин Антона і Жені ніхто не вірить. У шанувальників проекту і раніше були претензії до молодих людей, але зараз чутки, домисли і звинувачення переходять всякі межі.
 
В даному випадку йдеться про квартиру, ключі від якої були вручені молодятаам на весіллі, у якій, до речі, встановлені дуже дорогі люстры. Офіційно заявлено, що столичні апартаменти стали подарунком батьків нареченого, проте, народна чутка стверджує зовсім інше.
 
На сайтах шанувальників реалиті-шоу Дом 2 активно обговорюється інформація про те, що Євгенія вагітна невідомо від кого. Бойфренд Феофілактової – Олександр Задойнов, дізнавшись про цікаве становище подруги, одружуватися на ній відмовився і в одну мить став колишнім за всіма статтями. Позбувся він не тільки кохання Євгенії, але і теплого місця біля холодильника «Дома-2». А ось Антон Гусєв прикрити чужий гріх погодився. Ціна послуги – московська квартира, яку Феофілактова, нібито, купила на свої кровні і видала на весіллі за батьківський подарунок.
 
Час, у будь-якому випадку, все розставить на свої місця. Залишається тільки гадати, за що ж фанати і учасники проекту так ненавидять Євгенію Феофілактову.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації