Відпочинок на Кіпрі: для всіх і кожного

Кіпр, ПротарасКіпр відомий туристам тим, що сонце світить тут велику частину року. Зима тут м`яка і коротка. На острові розташовується однойменна суверенна республіка, що займає дві третини території. Решта частини острова належить Туреччині і закрита для відвідин.
 
Бум відпочинку на Кіпрі припав для наших туристів на дев`яності роки, але дотепер тури на Кіпр не втратили своєї популярності. Якщо подивитися на острів зверху, то його контури нагадують не то ящірку, не то листок дерева, що впав у море. Природна краса, блакитне море, спекотне сонце, м`який здоровий клімат, розвинена інфраструктура, археологічне багатство перетворили острів на одне з найкращих місць відпочинку як для однієї людини, так і для відпочинку всією сім`єю. До речі, якщо порівнювати з Кіпром, то за такою послугою, як аренда квартир Киев є суттєво дешевшим.
 
Жителі острова привітні, доброзичливі і завжди раді гостям.
 
Тут можна розслабитися на пляжі і насолоджуватися спокоєм, а можна, навпаки, відпочивати активно. У будь-якому випадку відпочинок на Кіпрі принесе вам бадьорість і незабутні враження.
For a pet Bengal kitten, the current average price is $1,500 – $3,000 (USD) when buying from a good breeder. Several factors affect this price, including the kitten`s traits, what the breeder includes with the kitten, and most importantly, the level bengal kittens for sale Bengal cats are expensive because they are rarer than most domesticated cat breeds. Bengal cats are a hybrid with Asian Leopard cat genetics. ... The costs to breed and raise Bengal cats combined with their rarity and unique coloring contributes
 
Двадцять відсотків всієї території острова становлять ліси. На острові знаходяться два солоні озера, в одному з яких йде видобуток солі. Гірський масив Троодос розташувався на південному заході острова. Вершина масиву — Олімп, піднімається над рівнем моря на 1952 метри. Тут, згідно з легендою, з піни морській вийшла Афродіта — богиня кохання, тому тут так багато закоханих зі всього світу. І якщо закохані пари в цих місцях викупаються, то вже ніколи не розлучаться.
 
Багато людей відправляються у туры на Кипр, щоб поправити своє здоров`я. Тут кожне місто є великим курортним центром з численними комфортабельним пляжами і готелями. У готелях проводиться дитяча анімація, що перетворює відпочинок на справжнє захоплююче свято.
 
Всі курорти розкидані по всьому узбережжю і у кожного є свій неповторний стиль. Наприклад, яскравий і модний курорт Айя Напа підходить для молодіжного відпочинку, романтичний Протарас — для молодят і закоханих, Пафос — для любителів старовини, Ларнака і Лімассол — для сімейного відпочинку.
 
Вигідно купити тури на Кіпр можна або за декілька місяців до поїздки, або за декілька днів до неї. А взагалі ціни на путівки залежать від курорту, категорії вибраного готелю, харчування, пори року, від тривалості туру і від інших чинників. Тому не можна сказати точно, скільки коштує путівка. У вартість туру зазвичай входить переліт, мешкання в готелі, трансфер і медична страховка. Кожен вибирає вид харчування на свій розсуд. Поїздка в святкові дні обійдеться дорожче. У низький сезон (зима, рання весна і пізня осінь) тури коштують дешевше. У серпні настає пік туристичного сезону і ціни на путівки значно зростають.
 
Пляжний відпочинок на Кіпрі сам по собі прекрасний. Але він добре поєднується з різноманітними екскурсіями, які пропонуються багатьма місцевими туристичними фірмами. Екскурсії завжди пізнавальні і захоплюючі.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації