Відпочинок на Кіпрі: для всіх і кожного

Кіпр, ПротарасКіпр відомий туристам тим, що сонце світить тут велику частину року. Зима тут м`яка і коротка. На острові розташовується однойменна суверенна республіка, що займає дві третини території. Решта частини острова належить Туреччині і закрита для відвідин.
 
Бум відпочинку на Кіпрі припав для наших туристів на дев`яності роки, але дотепер тури на Кіпр не втратили своєї популярності. Якщо подивитися на острів зверху, то його контури нагадують не то ящірку, не то листок дерева, що впав у море. Природна краса, блакитне море, спекотне сонце, м`який здоровий клімат, розвинена інфраструктура, археологічне багатство перетворили острів на одне з найкращих місць відпочинку як для однієї людини, так і для відпочинку всією сім`єю. До речі, якщо порівнювати з Кіпром, то за такою послугою, як аренда квартир Киев є суттєво дешевшим.
 
Жителі острова привітні, доброзичливі і завжди раді гостям.
 
Тут можна розслабитися на пляжі і насолоджуватися спокоєм, а можна, навпаки, відпочивати активно. У будь-якому випадку відпочинок на Кіпрі принесе вам бадьорість і незабутні враження.
 
Двадцять відсотків всієї території острова становлять ліси. На острові знаходяться два солоні озера, в одному з яких йде видобуток солі. Гірський масив Троодос розташувався на південному заході острова. Вершина масиву — Олімп, піднімається над рівнем моря на 1952 метри. Тут, згідно з легендою, з піни морській вийшла Афродіта — богиня кохання, тому тут так багато закоханих зі всього світу. І якщо закохані пари в цих місцях викупаються, то вже ніколи не розлучаться.
 
Багато людей відправляються у туры на Кипр, щоб поправити своє здоров`я. Тут кожне місто є великим курортним центром з численними комфортабельним пляжами і готелями. У готелях проводиться дитяча анімація, що перетворює відпочинок на справжнє захоплююче свято.
 
Всі курорти розкидані по всьому узбережжю і у кожного є свій неповторний стиль. Наприклад, яскравий і модний курорт Айя Напа підходить для молодіжного відпочинку, романтичний Протарас — для молодят і закоханих, Пафос — для любителів старовини, Ларнака і Лімассол — для сімейного відпочинку.
 
Вигідно купити тури на Кіпр можна або за декілька місяців до поїздки, або за декілька днів до неї. А взагалі ціни на путівки залежать від курорту, категорії вибраного готелю, харчування, пори року, від тривалості туру і від інших чинників. Тому не можна сказати точно, скільки коштує путівка. У вартість туру зазвичай входить переліт, мешкання в готелі, трансфер і медична страховка. Кожен вибирає вид харчування на свій розсуд. Поїздка в святкові дні обійдеться дорожче. У низький сезон (зима, рання весна і пізня осінь) тури коштують дешевше. У серпні настає пік туристичного сезону і ціни на путівки значно зростають.
 
Пляжний відпочинок на Кіпрі сам по собі прекрасний. Але він добре поєднується з різноманітними екскурсіями, які пропонуються багатьма місцевими туристичними фірмами. Екскурсії завжди пізнавальні і захоплюючі.

Повернутися до списку новин





Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації