У США виявлено масштабний витік номерів банківських карток

24/01/2009

Зловмисникам вдалося викрасти частину бази даних американської компанії Heartland Payment Systems, що займається обробкою платежів по пластикових картках, повідомляє Reuters. Передбачається, що серед викрадених даних є інформація з магнітної смуги банківських карток, яка може бути використана для випуску підроблених кредиток.
Масштаби витоку представники Heartland Payment Systems не називають, але підкреслюють, що вони великі. Також невідомо, які саме дані опинилися в руках зловмисників.

Першими запідозрили витік даних з бази Heartland Payment Systems представники Visa і MasterCard. Вони попередили керівництво Heartland Payment Systems про підозріло активне використання номерів карток, операції по яких оброблялися компанією. Після цього в Hertland Payment Systems почалося розслідування.

В результаті в мережі Heartland Payment Systems було виявлене шкідливе програмне забезпечення. Це відбулося тиждень тому. Відразу після виявлення шкідливого ПО представники Heartland Payment Systems повідомили про це правоохоронні органи.

Одночасно в Heartland Payment Systems було вжито заходи з посилення безпеки комп'ютерних систем. Також компанія запустила сайт 2008breach.com, на якому розміщуватиметься вся інформація про цей інцидент.

Послугами компанії Heartland Payment Systems користуються понад 250 тисяч підприємств на всій території США. Щомісячно компанія обробляє близько 100 мільйонів операцій з банківськими картками.

Представники Heartland Payment Systems підкреслили, що власники карток не нестимуть відповідальність за операції, проведені третіми особами. Звичайно, лише в тому випадку, якщо це відбулося через просочування інформації про картку з бази Hertland Payment Systems.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації