Нова модель Rolls-Royce Wraith буде фастбеком

26/02/2013

Автомобіль Rolls-Royce WraithБританський автовиробник Rolls-Royce оприлюднив фінальний тізер своєї нової моделі Wraith, світова прем'єра якої пройде на автосалоні в Женеві. На фото зображений силует автомобіля в профіль, який вказуює на те, що новий "Привид" отримає кузов не купе, як передбачалося раніше, а фастбек.
 
"Що визначає елемент дизайну Wraith - мужній профіль фастбека. Моя улюблена деталь - виразні контури бічного скла розкішних задньопетельних дверей. Вони чудово доповнюють плечову лінію, що створює відчуття прихованої потужності - як у атлета на старті, готового спрямуватися вперед. Лінія, що перетинає плечову, навпаки, виглядає витонченіше і додає динамічному образу Wraith ту саму знамениту невимушеність, характерну для наших моделей. Я вважаю, що в основі будь-якого видатного дизайну завжди лежить не більше трьох або чотирьох ліній", - прокоментував майбутню прем'єру головний дизайнер Rolls-Royce Жиль Тейлор.
 
У Rolls-Royce вже заявляли, що нова модель повинна стати найшвидшою "Роллсом" за всю історію компанії. Його побудують на злегка укороченій платформі седана Ghost. Новинка повинна буде зміцнити позиції британського автовиробника як лідера люксового сегменту світового авторинку. Нагадаємо, що Rolls-Royce займає перше місце з продажу в сегменті машин, вартістю понад 200 тисяч доларів.
 
За попередніми даними, силовим агрегатом Wraith стане 12-циліндровий двигун потужністю понад 600 к. с.
 
Відзначимо, що фастбеком називається автомобільний кузов з особливою похилою формою даху, який плавно переходить у кришку багажника.

Джерело: http://avtorun.info/

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації