Глава МВС запевняє: Розгону Євромайдану не буде

11/12/2013

ЗахарченкоГлава МВС України Віталій Захарченко знову запевняє, що силового розгону акції протесту на Майдані Незалежності не буде.

"Хочу всіх заспокоїти - ніякого розгону Майдану не буде. Ніхто не зазіхає на право громадян на мирний протест. Однак не можна ігнорувати права і законні інтереси інших громадян. Нормальне функціонування столиці не повинно бути порушено", - цитує слова Захарченко прес-служба МВС України в середу.

Міністр зазначає, що вже кілька діб у центрі Києва спостерігається транспортний колапс, рівень заторів на дорогах столиці досяг максимального значення - 10 балів.

"Головні транспортні артерії міста перекриті барикадами, необхідність і доцільність зведення яких викликають великі сумніви. Крім того, для їх зведення безжально знищуються дерева і комунальне майно, що належить територіальній громаді Києва. В органи внутрішніх справ надходять численні скарги, в переважній більшості - від жителів центральної частини столиці, з приводу неможливості проїзду до власного будинку і відсутність нормального відпочинку вночі", - зазначає Захарченко.

Глава МВС підкреслює необхідність безперебійного функціонування міського транспорту та екстрених служб рятувальників, швидкої допомоги, комунальників.

"Розблокування вулиць здійснене на виконання постанови адміністративного суду про заборону блокування транспортних комунікацій. Завдання міліції - забезпечити охорону громадського порядку під час виконання рішення суду", - зазначає міністр.

Він також нагадав, що мітингувальники своїми діями порушують права інших співгромадян, "тому закликаю учасників акцій поважати вимоги Закону".

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації