Засновник Twitter спростував чутки про продаж мікроблогерського сервісу

08/05/2009

Мікроблогерський сервіс Twitter не продається, повідомляє Computerworld з посиланням на заяву засновників цього ресурсу, зроблену ними на телевізійному шоу "The View".

Ведуча шоу запитала засновників Twitter Біза Стоуна (Biz Stone) і Эвана Уїльямса (Evan Williams) чи правда, що такі компанії, як Microsoft, Google і Apple мають намір купити Twitter? Біз Стоун відповів, що Twitter не продається.

Днем раніше стало відомо про намір Apple купити Twitter за 700 мільйонів доларів. Тоді повідомлялося, що керівники Apple і Twitter ведуть переговори. Якщо вони завершаться успіхом, то про покупку Twitter буде оголошено на початку червня на конференції Worldwide Developers Conference, що щорічно проводиться Apple.

На початку квітня з'явилася інформація, що компанія Google має намір купити цей мікроблогерський ресурс. Вона нібито готова заплатити за Twitter близько 250 мільйонів доларів. У стільки був оцінений цей сервіс в останньому раунді фінансування.

У листопаді минулого року стало відомо, що соціальна мережа Facebook не змогла купити Twitter, за який пропонувала півмільярда доларів. Велику частину цієї суми передбачалося виплатити акціями Facebook.

Twitter є одним з найпопулярніших мікроблогерськіх сервісів світу. На ньому зареєстровано понад 7 мільйонів осіб. Поки що Twitter є збитковим.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації