Мартін Скорсезе переробить фільм Куросави

01/11/2008

Акіра КуросаваРежисер Мартін Скорсезе візьме участь в рімейку фільму Акіри Куросави "Рай і пекло" ("High and Low", "Tengoku to jigoku") як продюсер.

Попередній сценарій фільму Мартін Скорсезе отримав від Девіда Мамета (David Mamet) ще в 1999 році. Проте робота над проектом почалася тільки зараз, причому тепер Скорсезе став продюсером фільму.

Режисером нової версії картини вже названий Майк Ніколс (Mike Nichols). Ніколс відомий своїми фільмами "Хто боїться Вірджинію Вулф?" ("Who's Afraid of Virginia Woolf?"), що отримав п'ять "Оскарів", і "Випускника" ("The Graduate"), за якого режисерові був вручений "Золотий Глобус". Останній фільм режисера, "Війна Чарлі Уїлсона", за підсумками 2007 року також номінувався на "Оскара".

Підбір акторів на ролі ще не проводився.

Кримінальна драма Акіри Куросави "Рай і пекло" вийшла на екрани в 1963 році. Фільм знімався за мотивами роману американського письменника Еда Макбейна (Ed McBain). У книзі багатий бізнесмен вирішує непросту моральну задачу: чи повинен він заплатити викуп викрадачам сина свого шофера в той час, як від від великої суми грошей залежить благополуччя його власної сім'ї. Адаптуючи сюжет роману для фільму, Куросава переніс місце дії до сучасної йому Японії. Картина була номінована на "Золотого Лева" Венеціанського кінофестивалю.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації