У Великобританії вкрали кілометр кабелю під напругою

08/11/2009

Мідний кабельУ Британському місті Олфрістон, розташованому на півдні країни, невідомі злочинці викрали кілометр мідного кабелю. Про це повідомляє ВВС News.

Крадіжка відбулася в ніч на 30 жовтня між першою і другою годинами за місцевим часом. Злодії проникли під землю через люки і вирізали кабель. За версією поліції, злочинці одягли форму дорожніх робочих, а для перевезення вкраденого використовували автомобіль. Обхват кабелю становить від 15,2 сантиметрів до 20,3 сантиметра, віднести кілометровий моток такого кабелю уручну неможливо.

У поліції також відзначили, що злодії піддавали своє життя великій небезпеці, оскільки у момент крадіжки кабель знаходився під напругою.

Вкрадений кабель належав телефонній компанії British Telecom. В результаті події близько 48 годин її абоненти залишалися без стаціонарного зв'язку. За інформацією BT, на час проведення відновних робіт компанія переадресовувала дзвінки на мобільні телефони клієнтів. Кабель був замінений майже повністю, вартість робіт склала близько 45 тисяч фунтів (73786 доларів).

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації