Власників кінотеатрів попросили оздоровити меню

18/03/2010

ПопкорнКерівник компанії Sony Pictures Майкл Лінтон (Michael Lynton) закликав власників кінотеатрів продавати у фойє не тільки попкорн з маслом, газовану воду і солодощі, але і здорову їжу, пише 17 березня The Times. На думку Лінтона, це дозволило б частково справитися з ожирінням як серед американців, так і серед жителів європейських країн. Адже, як показали спостереження, завсідники кінотеатрів становлять значну частину тих, хто через ожиріння змушений часто відвідувати тренажерні зали, чи купить беговую дорожку до дому, щоб боротися із зайвою вагою.

У своєму виступі на конвенції власників кінотеатрів у Лас-Вегасі Майкл Лінтон відзначив, що не вимагає прибрати з меню кінотеатрів калорійні закуски. Також він не наполягає на тому, щоб глядачам пропонували брокколі або шпинат. "Ніхто не захоче дивитися "Людину-павука" і запивати цвітну капусту сливовим соком", - сказав він.

З погляду керівника Sony Pictures, головне, щоб у відвідувачів кінотеатрів з'явився вибір. Зокрема, як альтернативу звичайному политому маслом попкорну, порція якого містить близько 1100 кілокалорій і 76 грамів жирів, глядачам можна запропонувати полегшену версію цієї закуски.

Видання відзначає, що в лютому директор британського Агентства з харчових стандартів (Food Standards Agency) Тім Сміт зажадав, щоб глядачів попереджали про харчову цінність закусок, які вони можуть придбати у фойє кінотеатрів.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації