Сергій Шнуров розповість на СТС про історію російського шоу-бізнесу

18/03/2010

Сергій ШнуровКолишній лідер "Ленінграда", який зараз очолює проект "Рубель", Сергій Шнуров стане ведучим нової програми на телеканалі СТС.

Як повідомляє "Газета" (GZT.RU), разом з тележурналістом Борисом Корчевниковим, також відомим по ролі в серіалі "Кадети", музикант зніметься в циклі передач під робочою назвою "Історія російського шоу-бізнесу. 1987—2009".

Всього передбачені 20 випусків програми, кожен завдовжки майже в годину і присвячений одному року. Таким чином, творці передачі мають намір детально викласти новітню історію вітчизняної масової культури, включаючи туди не тільки музичні події, але і інші соціально значущі явища того часу. Наприклад, героями третьої передачі проекту, присвяченої 1989 року, стали Олена Апіна, Діма Маліков, Женя Бєлоусов, групи "Міраж", "На-на", "Ласкавий травень", екстрасенси Анатолій Кашпіровський і Алан Чумак (продовженням яких нині може вважатися передача Битва экстрасенсов на ТНТ), фільм Кіри Муратової "Астенічний синдром", кліп ДДТ "Передчуття громадянської війни", перша жовта газета "Спід-Інфо" та інші. Цей епізод можна подивитися на блозі генерального продюсера "СТС Медіа" В'ячеслава Муругова.

Автори нової передачі не заперечують паралелі, що напрошуються, з програмою Леоніда Парфенова "Недавно", тим паче, що Бориса Корчевнsкова, за словами того ж Муругова, цілком можна вважати учнем парфеновської школи журналістики.

Випуском передачі про російський шоу-бізнес керівництво СТС планує залучити до екранів аудиторію у віці від 18 до 36 років, яка останніми роками повністю пішла в інтернет. Терміни появи програми у телеефірі наразі не називаються.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації