Королева краси вирішила відсудити у реалиті-шоу 100 мільйонів доларів

25/03/2010

Аліша Гуастаферро в реалиті-шоу "Wife Swap"Вісімнадцятирічна американка Аліша Гуастаферро (Alicia Guastaferro) подала до суду на телеканал ABC і компанію Disney, повідомляє NY Daily News. Сума позову становить 100 мільйонів доларів.

Приводом для позову став сюжет, записаний у 2008 році для реалиті-шоу "Wife Swap". У цьому шоу дві американські сім'ї на якийсь час обмінюються матерями. У ролику, який знайомив глядачів з сім'єю Гуастаферро, Алішу представили як переможницю численних конкурсів краси.

Телеглядачам продемонстрували, як батьки виконують домашні завдання Аліші і подають їй сніданок. Сама дівчина в кадрі говорила, що їй шкода людей, які не виглядають "прекрасно". Крім того, в сюжеті показали різдвяну ялинку, яку сімейство Гуастаферро нібито тримає у вітальні круглий рік, щоб щодня дарувати дочці подарунки.

Аліша Гуастаферро стверджує, що після того, як сюжет про її сім'ю був показаний на ABC, вона піддалася насмішкам сусідів і однокласників і навіть почала отримувати листи з погрозами. А ще начебто з її електронної почти багатьом людям почали приходити листи на кшталт: Дешевые проститутки Москвы для Вас. Врешті-решт дівчина була змушена змінити школу. Її результати в навчанні знизилися. Крім цього, з 2008 року Алішу переслідують думки про самогубство.


Згідно із поданим позовом, телевізійний сюжет не відповідав дійсності. Так, фрагмент шоу, в якому батько Аліші допомагає їй нанести спрей-автозагар, позивачі назвали постановочним. Крім того, члени сім'ї Гуастаферро заперечують, що Аліша щодня отримує подарунки.

Слід зазначити, що сюжет про сім'ю Гуастаферро потрапив на YouTube і отримав багато негативних коментарів користувачів, які засуджували батьків дівчини і негативно відгукувалися про саму Алішу. Першу з п'яти частин цього випуску програми можна, зокрема, побачити тут.


 

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації