У Великобританії відкрилася вакансія дегустатора пива

22/05/2010

ПивоУ Великобританії відкрилася вакансія дегустатора пива. Кандидата на цю посаду шукає лондонський ринковий комплекс Old Spitalfields Market.

У обов'язки тестера пива входитиме аналіз напоїв (еля - пива, яке проджукуэться швидким верховим бродінням при високій температурі; і лагера - пива, що виготовляється при низьких температурах) і закусок в пабах, барах та інших закладах Лондона і його околиць, а також складання звіту за підсумками дегустації.

Основні вимоги до кандидата (заявки приймаються від чоловіків і жінок старше 18 років) - пристрасть до пива та їжі, а також знання місцевих, регіональних і національних відмінностей між версіями одного і того ж напою. Працювати дегустатору пива доведеться на громадських засадах, проте, на думку глави ринку Old Spitalfields Market, вигода від такої роботи очевидна.

Резюме обсягом не більше однієї сторінки формату А4 можна вислати керівництву ринкового комплексу по електронній пошті (info@londonaletaster.co.uk). Відбір кандидатів завершиться 9 червня 2010 року.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації