Эротика: мешканка Угорщини виставила на продаж невинність

11/08/2010

Скріншот головної сторінки аукціону eBay17-річна мешканка Угорщини (її ім'я не називається) розгорнрнула кампанію з продажу своєї невинності. Як повідомляє Orange News, дівчина пояснила рішення продати невинність тим, що їй і її сім'ї необхідно виплатити борги за будинок, інакше влада його відбере.

Спочатку торги були відкриті на аукціоні eBay, проте незабаром угорка відмовилася від продажу невинності через популярний онлайн-сервіс. Вона закрила торги, не дивлячись на те що за невинність дівчини пропонували 120 тисяч євро. За словами дівчини, вона відмовилася від проведення аукціону після того, як якийсь англійський бізнесмен запропонував їй вийти за нього заміж. Окрім того їй на електронну пошту почали приходити різні непристойні листи на кшталт: Лесбиянки на бесплатном порно видео различных возрастов.

"Розумієте, мені не потрібен чоловік. А цей англійський хлопець зайшов дуже далеко. Навіщо мені чоловік, адже у мене ніколи не було навіть бойфренда. Я просто шукаю того, хто зможе допомогти мені і моїй сім'ї", - пояснила дівчина. Після закриття торгів на eBау аукціон повинен буде поновитися на одному з угорських телеканалів. Планується, що торги відкриються через декілька днів.

Юна угорка розповіла, що недавно вона зізналася своїй матері в тому, що збирається дістати гроші на погашення боргів за будинок за допомогою продажу невинності. "Звичайно, вона була в шоці. Але як ще я можу зібрати потрібну суму?" - заявила дівчина. "Деякі вважають мене страждальником, інші називають продажною, але я не така. Я всього лише дівчина, яка хоче кращого для себе і своєї сім'ї", - резюмувала угорка.

Угорка стала не єдиною дівчиною в світі, яка зважилася на продаж невинності. Так, наприклад, подібні торги кілька років тому відкрила американка Наталі Ділан (їй запропонували 3,9 мільйонів доларів), а також румунка Аліна Перча (вона продала невинність за 10 тисяч євро).

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації