Оголошено програму саміту з ІІ Machines Can See 2022

Компанія VisionLabs анонсувала програму щорічного саміту зі штучного інтелекту Machines Can See 2022. У рамках заходу пройде серія наукових та прикладних виступів про застосування технологій комп’ютерного зору, змагання з аналізу даних та церемонія приєднання нових компаній до «Кодексу етики штучного інтелекту».

Головна тема цьогорічного саміту — синергія науки та практики для створення зручних та корисних сервісів за допомогою технологій ІІ. Спікерами наукового треку саміту виступатимуть дослідники — доцент Пхоханського університету науки та технології у Південній Кореї Мінсу Чо, професор Інституту обчислювальних технологій Китайської академії наук Силінь Чен, керівник Центру прикладного ІІ Сколтеха Євген Бурнаєв та інші.

Також у рамках саміту Machines Can See 2022 запущено наукове змагання з аналізу даних із призовим фондом 600 тисяч рублів. Перед учасниками стоїть завдання створити точний та швидкий верифікатор моделей транспорту за зображеннями, при цьому тестові вибірки відрізняються різноманітністю з географії виробників та типу транспорту.

У діловій програмі з успішними кейсами застосування ІІ-технологій виступатимуть представники найбільших компаній – Сергій Барсуков (АТ «Гринатом»), Олександр Гаценко («Газпромнефть-цифрові рішення»), Жанна Єрмоліна (Московський метрополітен), Вадим Кулубеков (АФК «Система») , Сергій Меркулов (Segezha Group), Радик Мусін (УЦСБ), Роман Тімаєв (X5 Group), Андрій Шуригін (Сбербанк), Сергій Яковлєв (МТС) та інші.

У програмі саміту відбудеться церемонія підписання Кодексу етики штучного інтелекту новими учасниками проекту. До меморандуму вже приєдналося понад 50 компаній, серед яких “Яндекс”, VK, ПАТ “Газпромнефть”, ПАТ “Ростелеком”, “Сколтех” та інші.

Завершить Machines Can See панельна дискусія на тему «Майбутнє цифрових сервісів», на якій спікери обговорять, як запускати масштабні проекти з оплатою по обличчю та використовувати технології комп’ютерного зору для користі бізнесу та клієнтів.

Завітати на саміт 1 липня на майданчику «Цифровий діловий простір» можуть усі охочі — участь безкоштовна. Реєстрація на офіційному сайті machinescansee.com.

«Програма цьогорічного саміту унікальна тим, що в ній є не лише виступи провідних ІІ-дослідників, а й представлення реальних кейсів застосування. За рахунок цього кожен учасник Machines Can See знайде собі те, що йому цікаво. На майданчику можна буде дізнатися про останні наукові тренди у комп’ютерному зорі, послухати про реалізацію таких масштабних проектів, як оплата по обличчю у московському метро, ​​а також самостійно протестувати роботу технологій у зоні демостендів. VisionLabs проводить саміт вже шостий рік поспіль, і для нас це важливий внесок у розвиток AI-повістки в Росії», – розповів генеральний директор VisionLabs Дмитро Марков.