Ольга Кабо зажадала 26 мільйонів рублів із колишнього чоловіка в суді

54-річна російська та радянська актриса театру та кіно Ольга Кабо подала до суду на колишнього чоловіка з вимогою повернути 26 мільйонів рублів. Про це повідомляє StarHit.

Рік тому артистка розпочала судовий розгляд із колишнім чоловіком, бізнесменом Миколою Разгуляєвим. У 2016 році підприємець збанкрутував і оголосив себе банкрутом, про що Кабо дізналася через кілька років.

Внаслідок руйнування у Розгуляєва накопичився борг у розмірі 362 мільйонів рублів. Позикодавці зажадали повернути кошти, а як погашення боргу віддати нерухомість, інвестиції та автомобілі, які колишнє подружжя купило під час шлюбу.

Тоді акторці вдалося довести, що придбана раніше квартира в Москві куплена на її особисті кошти, а також на гроші її старшої доньки, а тому приміщення не забрали за рахунок погашення боргу. Через рік Кабо знову звернулася до Нікулинського районного суду, щоб повернути кошти за інше майно, віддане в рахунок боргу за колишнього чоловіка.

«Це позов про визначення частки та порядку виплати компенсації за реалізацію спільно нажитого майна. У відповідачах — її колишній чоловік Микола Разгуляєв, фінансовий керуючий, а також Олександр Львович Раппопорт, кому все було продано. Ольга вимагає повернути 50% коштів за збуті акції, житлоплощі, автомобіль у загальній сумі на 26 052 267 рублів», – розповіли у прес-службі суду.

20 червня відбудеться розмова між представниками сторін.

У січні цього року актриса Ольга Кабо, яка відсудила у колишнього чоловіка квартиру, розкрила подробиці цієї історії.