Північноірландці вперше зіграють на чемпіонаті Європи з футболу

irl2bd9eЗбірна Північної Ірландії з футболу вперше пробилася у фінальну стадію чемпіонату Європи. Північноірландці обіграли на своєму полі команду Греції у матчі відбірного турніру Євро-2016 і гарантували собі потрапляння у фінальну частину турніру, що пройде у Франції. Про це повідомляється на офіційному сайті УЄФА.

Зустріч групи F, яка пройшла в Белфасті в четвер, завершилася з рахунком 3:1. Дубль у переможців зробив Стівен Девіс (35-ма і 58-ма хвилини), ще один м’яч забив Джош Мадженнис (49-я хвилина). У складі гостей відзначився Христос Аравидис (87-й хвилині).

За тур до завершення відбіркового турніру збірна Північної Ірландії займає перше місце в групі, набравши 20 очок і випереджаючи займають друге і третє місця команди Румунії і Угорщини на три і чотири очки відповідно. Нижче другого місця, яке дає право грати у фінальній стадії Євро-2016, північноірландці вже не опустяться.

В інший відбірковій групі збірна Португалії обіграла з рахунком 1:0 команду Данії і також пробилася на Євро-2016. Раніше путівки до Франції отримали збірні Чехії, Ісландії, Англії та Австрії.