Представник Лободи назвала умови її виступів на корпоративах росіян

Співачка Світлана Лобода готова виступати на корпоративах росіян за умови, що вони будуть проводитись у Дубаї. Про це у бесіді зі “Известиями” заявила представник артистки Нателла Крапівіна.

Розповідаючи про ціни на корпоративи за участю Лободи, Крапівіна вказала, що важливо уточнювати місце проведення заходу, оскільки на території Росії співачка більше не виступає. «Якщо у Дубаї, без проблем, звісно. Гонорар у нас стандартно [становить] 70 тисяч євро (понад 4,5 мільйона рублів) на корпоративні заходи», – додала співрозмовниця видання.

Представник артистки також розкрила умови бронювання дати корпоративу та вимоги до майданчика: зокрема, Крапівіна зазначила, що команда співачки зазвичай працює у банкетних залах та ресторанах, але іноді Лобода виступає і «прямо перед замовником».

Тим часом сама Лобода 3 червня у своїх соцмережах заявила про поновлення концертної діяльності після тримісячної перерви. Звертаючись до фанатів, артистка зізналася, що знову почати співати їй було дуже складно.

У квітні “Известия” опублікували список українських культурних діячів, яким заборонили в’їзд до Росії на 50 років. Серед них співачка Світлана Лобода, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, артист Андрій Данилко, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, і виконавець Monatik. Також до списку включено учасників дуету «Потап і Настя».