Продавець Samsung та Apple захотів скоротити кількість магазинів у Росії


Компанія Inventive Retail Group, яка займається продажами продукції Apple, Lego, Samsung та Nike, залишається на російському ринку, але хоче закрити значну кількість магазинів. Про такі плани у ході форуму «Тиждень російського ретейлу» повідомив голова компанії Тихін Смиков, повідомляє ТАСС.

«Ми, звичайно, дуже сильно скоротимо кількість магазинів і масштаб операцій, від цього нікуди в нашій ситуації не подітися. Але ми залишимося на ринку і робитимемо все для того, щоб російські споживачі жили нормально та мали доступ до тієї продукції, яка їм потрібна для життя», — поділився Смиков.

Глава Inventive Retail Group додав, що в умовах дозволеного паралельного імпорту товарів до Росії важливо, щоб перехід на нову схему не призвів до «тотальної деградації якості продукції». Наприкінці березня прем’єр-міністр Михайло Мішустін підписав документ про дозвіл паралельного імпорту (ввезення товарів без дозволу правовласника) до Росії з окремих видів продукції. На початку травня Мінпромторг погодив паралельний імпорт 50 груп товарів.

Раніше компанія Inventive Retail Group вже підтвердила закриття частини магазинів Lego у Росії. У фірмі заявили, що деякі магазини будуть тимчасово закриті через дефіцит товарів, оскільки після початку військової спецоперації в Україні постачання продукції до Росії припинилося.