Шакіра спростувала чутки про свою госпіталізацію

Поп-виконавиця Шакіра спростувала чутки про свою госпіталізацію до лікарні. Про це артистка написала у своєму Twitter-акаунті.

Колумбійська співачка пояснила, що фотографії, що поширилися в іспанських ЗМІ, на яких її зняли поряд з каретою швидкої допомоги, було зроблено близько тижня тому і інформація про відвідання нею лікарні на тлі нервового зриву є фейком. Шакіра написала, що того дня супроводжувала до машини швидкої допомоги свого батька, який отримав пошкодження під час падіння. Вона уточнила, що зараз чоловік відновлюється.

Раніше іспанський портал Hole повідомив, що поп-виконавиця Шакіра потрапила до лікарні після розлучення із захисником «Барселони» Жераром Піке. Наголошувалося, що у знаменитості нібито стався нервовий зрив.

Про те, що Піке та Шакіра розлучилися, стало відомо 2 червня. Повідомлялося, що артистка дізналася про численні зради футболіста. Поп-виконавиця вже підтвердила інформацію про розлучення.

Футболіст та співачка перебували у відносинах з 2011 року. Пара виховує двох дітей – дев’ятирічного Мілана та семирічного Сашка.