Сотню мертвих блакитних пінгвінів знайшли на узбіччі дороги

У Новій Зеландії чоловік виявив сотню мертвих малих блакитних пінгвінів на узбіччі дороги у селищі Кейбл-Бей. Про це повідомляє Daily Mirror.

Місцева мешканка Полін Вілсон розповіла, що відчула запах гниття минулого тижня. Спочатку вона не звернула на нього особливої ​​уваги, але, коли він посилився, її сусіди вирушили на пошуки джерела. У п’ятницю ввечері, 10 червня, один із них знайшов купу тіл пінгвінів на узбіччі траси.

За словами Вілсона, мертві пінгвіни часто зустрічаються на пляжах Кейбл-Бей, але не в таких кількостях. Вона припустила, що тварини загинули в риболовецькій мережі, а потім їх викинули.

За даними Міністерства охорони природи, причиною смерті тварин стало кліматичне явище Ла-Нінья, яке призводить до підвищення температури поверхні моря та посилення берегових вітрів у Новій Зеландії. Через зміну температури води риба, якою харчуються пінгвіни, мігрує, і їм стає складніше її полювати.

Згідно з результатами експертизи, у знайдених тіл був відсутній підшкірний жир, а в їхньому шлунково-кишковому тракті не було слідів їжі. Це свідчить про те, що тварини могли померти від голоду та переохолодження.

За останні шість тижнів було виявлено тіла не менше 450 пінгвінів.

Блакитні пінгвіни – це найменший вид з усіх пінгвінів, що нині живуть. Їхнє середнє зростання становить 33 сантиметри, а довжина — 43 сантиметри. Мешкають у Новій Зеландії та Австралії, їхня популяція оцінюється приблизно в мільйон пар.

Раніше повідомлялося, що на пляж на західному узбережжі Сан-Франциско, штат Каліфорнія, викинуло понад десять тисяч вухатих медуз. Фахівці вважають, що їх викинули на берег під час припливу.