Стало відомо про можливий ребрендинг Wildberries


Гендиректор Wildberries Бакальчук допустила можливість ребрендингу компанії

Найближчим часом може бути змінена назва маркетплейсу Wildberries. Про можливий ребрендінг заявила генеральний директор компанії Тетяна Бакальчук, передає РИА Новости.

Передбачається, що назву Wildberries перекладатимуть російською мовою. При цьому сама Бакальчук поки що не відповіла ствердно на запитання про ребрендінг компанії. “Я не можу обіцяти, що зробимо, але подумаємо”, – сказала вона під час “Тижня російського ретейлу 2022”.

Раніше також стала відома нова назва мережі автозаправних станцій (АЗС), які до цього належали Shell і викуплені «Лукойлом». Нові заправки працюватимуть у Росії під фінським брендом Teboil.

7 червня з’явилася інформація, що російський уряд направить щонайменше 500 мільйонів рублів на просування вітчизняних брендів. За словами голови Мінпромторгу Дениса Мантурова, більша частина коштів має бути витрачена на телевізійну рекламу. Він пояснив рішення тим, що зараз багато громадян погано сприймають бренди з російською назвою. У зв’язку із цим необхідно тим чи іншим чином допомогти людям перейти на вітчизняні товари.