Творці «Клініки» припустилися перезапуску серіалу у вигляді повнометражного фільму

Творці та актори “Клініки” під час фестивалю ATX TV допустили перезапуск серіалу у вигляді повнометражного фільму, повідомляє Deadline.

«Ось у чому справа: я думаю, що ми всі хочемо перезавантаження і хочемо знову попрацювати разом, але не може йтися про цілий сезон. Можливо, вийде фільм або щось, що ми могли б зняти за кілька місяців», — сказав Дональд Фейсон, який виконував роль Крістофера Терка.

Творець серіалу Білл Лоруєнс заявив, що знімальній команді подобається проводити час один з одним, тому вони справді замислюються про возз’єднання. Крім того, шанувальники все ще цікавляться шоу.

Раніше стало відомо, що із серіалу «Клініка» вирішили видалити серії, що ображають почуття темношкірих. Сервіс Hulu прибрав зі своєї колекції кілька епізодів, що містять blackface (карикатурне зображення темношкірих). Це сталося після відповідного прохання продюсера шоу Білла Лоуренса та телевізійної компанії ABC Studios.

Йдеться про 7-у серію третього сезону, а також про 4-ю та 17-у серії п’ятого сезону. В одній із них головний персонаж Джон Доріан, роль якого виконує Зак Брафф, з’являється на вечірці, зафарбувавши обличчя чорною фарбою.