У Китаї повідомили про можливе виявлення інопланетян

Китайські вчені повідомили, що радіотелескоп FAST (Sky Eye) вловив можливі техногенні сигнали позаземного походження, що вказують на технологічно розвинену інопланетну цивілізацію. Пізніше замітку про відкриття, опубліковану в газеті Science and Technology Daily, видалили з невідомої причини.

За словами Чжана Тунцзе, головного наукового співробітника команди дослідження позаземних цивілізацій Пекінського педагогічного університету було виявлено кілька можливих ознак технологічної діяльності за межами Землі. Вузькосмугові сигнали-кандидати, які відрізнялися від усього, що спостерігалося раніше, були уловлені китайським сферичним радіотелескопом з п’ятисотметровою апертурою, який є найбільшим інструментом цього класу у світі.

У 2020 році команда виявила два незвичайні радіосигнали під час обробки даних, отриманих при огляді неба в 2019 році. У 2022 році вчені виявили ще один підозрілий вузькосмуговий сигнал під час спостереження за екзопланетами, внаслідок чого загальна кількість сигналів-кандидатів досягла трьох.